Gmina Andrespol – poziom zaszczepienia mieszkańców.

Na dzień 19 czerwca 2021 gmina Andrespol na 14307 mieszkańców ma zaszczepionych 6341 mieszkańców przynajmniej jedną dawką szczepionki. Natomiast 4612 jest w pełni zaszczepionych. Stanowi to 32,2% osób wpełza zaszczepionych. Gmina Andrespol jest na pierwszym miejscu w procentowym udziale zaszczepionych w powiecie łódzkim wschodnim i 10 miejsce w województwie łódzkim. 

Życzę wszystkim zdrowia i zachęcam wszystkich do szczepień. 

2 thoughts on “Gmina Andrespol – poziom zaszczepienia mieszkańców.

  1. Miło mi, cieszę się ze szczepień, ale co z drogą w Zielonej Górze. Rok, bo pewno tyle zejdzie, na remont drogi, myślę że to czas minimum(smutek) to chyba przesada, może jakieś dofinansowanie do amortyzacji auta, albo upust na podatek gruntowy. Piszę tutaj, bo odnośnie tematyki mojego postu, jest brak dodawania komentarzy. Pozdrawiam Marek

  2. Witam, cieszę się ze sczepień. Ale z powodu braku możliwości opublikowania to w inny sposób. Co się dzieje z ulica w Zielonej Górze, co z droga, remont realnie potrwa rok. Może jakieś zwroty za amortyzację auta, obniżony podatek gruntowy. Nie wiem ktoś powinien wyjść do ludzi i pokazać że popełnił błąd, czemu zawsze za niedociągnięcia samorządów czy innych państwowych instytucji, zawsze płaci kowalski. Ja jak się pomylę w pracy, ponoszę konsekwencję.

Comments are closed.