Zasady funkcjonowania Urzędu Gminy Andrespol od dnia 13.10.2020

W związku z istniejącą sytuacją epidemiologiczną informujemy, że Urząd Gminy w Andrespolu pozostaje otwarty dla mieszkańców Gminy – zmieniają się jedynie pewne zasady obsługi interesanta.
Od dnia 13.10.2020  klienci Urzędu Gminy w Andrespolu  są obsługiwani na specjalnie przygotowanych stanowiskach przez pracowników dedykowanych referatów.
Petenci nie muszą dzięki temu poruszać się po Urzędzie w celu załatwienia swojej sprawy – to Nasi pracownicy spotkają się z Państwem przy utworzonych stanowiskach, by służyć pomocą w rozwiązaniu sprawy.
Osoby odwiedzające urząd  proszone są o utrzymanie co najmniej 1,5 m odległości od innych klientów i pracowników Urzędu.
Wszyscy  na terenie urzędu mają obowiązek zasłaniania ust i nosa za pomocą maseczki lub innej osłony.
Każdy klient powinien zdezynfekować ręce (płyn jest dostępny przy wejściu i na każdym piętrze urzędu oraz na stanowisku obsługi interesanta).Wciąż prosimy o ograniczenie wizyt w urzędzie do niezbędnego minimum. Preferowane formy kontaktu z Urzędem Gminy to:- przez platformę ePUAP – szczegółowe informacje można znaleźć tutaj: https://www.gov.pl/– pocztą tradycyjną na adres: Urząd Gminy Andrespol, ul. Rokicińska 126, 95-020 Andrespol- mailowo – adresy mailowe do poszczególnych Referatów można znaleźć tutaj: http://andrespol.bip.cc/index.php,
– telefonicznie – numery telefonów do poszczególnych Referatów można znaleźć tutaj: http://andrespol.bip.cc/p,11,_rzad_miny_ndrespol.html– składając pismo do Skrzynki Podawczej umieszczonej przed Urzędem.
(Uprzejmie prosimy o pozostawienie na każdym złożonym piśmie kontaktu telefonicznego bądź mailowego w przypadku konieczności wyjaśnienia ewentualnych niejasności.
To usprawni proces załatwienia sprawy w obecnych warunkach).  

Dziękujemy za wyrozumiałość w tym specyficznym czasie.

Życzymy dużo zdrowia.

Informacja na podstawie komunikatu ze strony Urzędu Gminy Andrespol