TOYA buduje sieć FTTH – (internet, telewizja, telefon) w sołectwie Zielona Góra

Łódzka firma telekomunikacyjna TOYA, z blisko trzydziestoletnim doświadczeniem, buduje nowoczesną sieć FTTH (sieć światłowodowa do samego domu) w całej miejscowości Zielona Góra. Naszymi pracami będzie objęta większość działek i posesji na tym terenie, nie wykluczamy jednak, że działki które  powstały w okresie ostatnich dwóch-trzech lat mogły zostać pominięte w projektach przyłączeniowych (bowiem stan istniejącej zabudowy mamy na dzień rozpoczęcia realizacji projektu budowlanego), ale zawsze istnieje możliwość rozbudowy sieci.

Po zakończeniu realizacji będziemy gotowi świadczyć Państwu usługi dostępu do wielu nowoczesnych usług telekomunikacyjnych opartych na stabilnej, odpornej na wpływy atmosferyczne i bezpiecznej sieci światłowodowej. Nasze usługi mogą zaspokoić potrzeby najróżniejszych odbiorców, są wśród nich:

  • szerokopasmowy dostęp do Internetu (oferta obejmuje szeroki wachlarz pakietów z prędkościami od 100 do 1000 Mb/s);
  • usługi dostępu do telewizji linearnej (ponad 230 kanałów telewizyjnych w wielu pakietach bazowych, tematycznych i premium) oraz  serwisów VOD (kilkadziesiąt tysięcy pozycji na życzenie);
  • telefonia (stacjonarna i komórkowa z pakietami Internetu mobilnego).

Prace planujemy zakończyć wiosną 2021. Więcej szczegółów na temat naszej oferty znajdą Państwo na stronie internetowej toya.net.pl.

Treść – Andrzej Pasowski Dyrektor Marketingu Toya sp. z o.o.