Zaproszenie na Dzień Dziecka nad stawami Marysinek 9 czerwca 2019

„Gminne Stowarzyszenie Wędkarskie „Marysinek” zaprasza w dniu 9.06.2019 r. wszystkie dzieci i młodzież wraz z opiekunami na festyn pod hasłem: Wędkarski Dzień Dziecka”. Impreza odbędzie na terenie kompleksu stawów przy ulicy Marysińskiej.
W trakcie festynu odbędą się zawody wędkarskie rozgrywane w czterech kategoriach wiekowych od najmłodszych do 16 lat , jednocześnie odbędą się pokazy i konkursy związane z wiedzą ekologiczną i ochroną środowiska , występy zespołów młodzieżowych połączona z zabawami i konkursami, pokazy sprzętu strażackiego i inne atrakcje. Dla zwycięzców zawodów przewidziane są cenne nagrody, obdarowane zostaną wszystkie dzieci biorące udział w konkursach i nie tylko.
Zapraszamy uczestników zawodów wędkarskich na godzinę 8:00 w celu rejestracji , od godziny 9:00 rozpoczęcie zawodów . Najmłodsi w wieku przedszkolnym będą rywalizować do godziny 10:00 . Pozostała młodzież do godziny 11:00 i zakończenie zawodów . Czas zakończenia festynu przewidziany jest na godzinę 16:00 . Biorąc pod uwagę dziecięcą fantazję możliwość przedłużenia w zależności od zainteresowania dzieci i młodzieży .
Organizatorem jest Gminne Stowarzyszenie Wędkarskie ,,Marysinek’’ Pod Patronatem Gminy Andrespol oraz licznych sponsorów z regionu Andrespola i okolic .

.Zapisy uczestników na zawody wędkarskie od godziny 8:00 . Stanowiska przydzielane będą według kolejności zapisu zawodnika . Nie przyjmujemy wcześniejszych zgłoszeń .”

Sołectwo Zielona Góra wsparło podobnie jak wszystkie inne sołectwa w Gminie Andrespol organizację tego festynu w kwocie 200 zł z funduszu jaki jest w dyspozycji sołectwa. Zaprasza wszystkie dzieci do czynnego uczestnictwa w festynie wraz z rodzicami i opiekunami.