Zaproszenie na spotkanie 18-12-2018 o 18:00 w świetlicy OSP Justynów ul. Główna 74

W imieniu Wójta Gminy Andrespol zapraszam wszystkich mieszkańców Zielonej Góry na spotkanie 18 grudnia 2018 (wtorek) 0 godzinie 18:00 w świetlicy OSP Justynów ul. Główna 74 

Będzie to wspaniała okazja do wspólnego poznania się z mieszkańców sołectwa Zielona Góra i włodarzy Gminy Andrespol. 

Na spotkaniu będą omówione kluczowe sprawy związane z przejęciem naszego sołectwa przez nową gminę. 

Szczególnie na zebranie zapraszam osoby, które korzystają z jakiejkolwiek pomocy ze strony gminy np. osoby objęte zasiłkiem MOPS, dowóz dzieci, program przeciwdziałania wykluczeniu cyfrowemu, korzystające z dofinansowania do projektów. Można będzie wyjaśniać swoje wątpliwość odnośnie spraw związanych ze zmianą gminy która formalnie nastąpi od 1 stycznia 2019. 

W trakcie spotkania będzie możliwość złożenia deklaracji od nieruchomości oraz deklaracji śmieciowych.

Proszę przynieść ze sobą dotychczasowe wymiary podatków – w deklaracji będzie trzeba podać wielkość i typ działki i nieruchomości. Do deklaracji śmieciowej będzie potrzebna ilość osób zamieszkujących pod danym adresem. 

Spotkanie nie obejmuje planów inwestycyjnych.

Pomimo, iż jest to gorący okres przedświąteczny, gorąco wszystkich zachęcam do licznego i aktywnego uczestnictwa w tym wydarzeniu. Jestem przekonany, że uda się wszystkim tak zorganizować swój czas aby w ten dzień przyjść i spotkać się z przedstawicielami Gminy Andrespol.  

Sołtys i Rada Sołecka