Wybory samorządowe 2018 kandydaci do rady miasta Koluszki

Wybory samorządowe 2018 kandydaci do rady miasta Koluszki

Na podstawie uchywała Nr XLIII/35/2018 z 26 marca 2018 w sprawie podziału Gminy Koluszki na okręgi wyborcze oraz ustalenie ich granic,
numerów i liczby radnych wybieranych w każdym okręgu mieszkańcy Zielonej Góry wybierają 7 radnych z kandydatów Okręgu 3.

Okręg 1

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  1. Dariusz Sylwester Janeczek
  2. Mariusz Józef Skorzycki
  3. Jan Józef Widuliński
  4. Maria Elżbieta Leszczyńska-Gawlak
  5. Marcin Jacek Szadkowski
  6. Magdalena Monika Kacprzyk-Kozłowska
  7. Anna Grażyna Janowska
  8. Waldemar Tomasz Siedlik
  9. Monika Deredas

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „RAZEM DLA GMINY”

  1. Waldemar Ludwik Chałat
  2. Krystyna Maria Lewandowska
  3. Piotr Eugeniusz Stefańczyk
  4. Jan Alojzy Kołaczkowski
  5. Adrian Tomasz Kut
  6. Danuta Kabat
  7. Dariusz Marek Borkowski
  8. Ewelina Anna Przygodzka
  9. Marta Monika Cichacz

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  1. Franciszek Czesław Psyk
  2. Ryszard Olek
  3. Jadwiga Strzemińska
  4. Michał Pawlik
  5. Marzena Małgorzata Chuszcz
  6. Andrzej Jakub Aleksandrowicz
  7. Karolina Eliza Krakowiak
  8. Robert Marek Balcerak

Okręg 2

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  1. Ryszard Andrzej Piasny
  2. Halina Kowalczyk
  3. Michał Jacek Sudowski
  4. Ryszard Adam Andrus
  5. Honorata Aleksandra Krakowiak
  6. Roman Michał Wylazłowski
  7. Dariusz Paweł Kwiatkowski
  8. Elżbieta Janina Adamczyk
  9. Agnieszka Joanna Pliszkiewicz

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „RAZEM DLA GMINY”

  1. Anna Szostak
  2. Antoni Józef Tomczyk
  3. Krystyna Kolasińska
  4. Jacek Dudka
  5. Maria Wanda Markowska-Kurc
  6. Lidia Barbara Adamczyk
  7. Marcin Latek
  8. Michał Nowak
  9. Katarzyna Elżbieta Kmieciak

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  1. Katarzyna Mrówka
  2. Andrzej Czesław Adamek
  3. Dariusz Goczał
  4. Bożena Jadwiga Mrozowska
  5. Tadeusz Jeziorski
  6. Renata Aneta Owczarek
  7. Mariusz Spiess

Okręg 3

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  1. Paweł Krzysztof Lewiak
  2. Arkadiusz Paweł Loba
  3. Ewa Michalina Wiktorowska
  4. Leszek Dziedzic
  5. Katarzyna Staroń
  6. Marek Ścieszko
  7. Mariola Jadwiga Bajon
  8. Natalia Agnieszka Sujkowska
  9. Lech Jerzy Łagodziński

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „RAZEM DLA GMINY”

  1. Wiesław Ścieszko
  2. Mirosław Supera
  3. Ryszard Hejchman
  4. Agnieszka Pysklak
  5. Jarosław Robert Kłosiński
  6. Zbigniew Pecyna
  7. Teresa Urban
  8. Grażyna Wojciechowska
  9. Anna Elżbieta Włodarczyk

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  1. Krzysztof Kubasiewicz
  2. Sławomir Wojciech Klimek
  3. Zdzisława Halina Klimczak
  4. Magdalena Janowska
  5. Krzysztof Michał Simon
  6. Anna Zimnicka