Zaproszenie na Wędkarski Dzień Dziecka – Stawy „Marysinek” w Justynowie

Gminne Stowarzyszenie Wędkarskie „Marysinek” zaprasza dzieci i młodzież w wieku do 16 lat wzięcia udziału w dniu 03-06.2018 r. w imprezie: „Wędkarski Dzień Dziecka”, na terenie kompleksu stawowego w Justynowie. Odbywać się tam będą zawody wędkarskie w czterech kategoriach wiekowych Przedszkola – klasa 1-3 klasa 4-6 oraz wyższe do 16 lat . Wszyscy uczestnicy tych zawodów otrzymają upominki w postaci pakietów startowych. Dla najlepszych przewidziane są cenne nagrody jak i również dla dzieci nie biorących udziału w zawodach.

Celem imprezy jest propagowanie wśród uczestników wiedzy ekologicznej dotyczącej środowiska wodnego oraz zasad prawidłowego wędkowania i zachowania się nad wodą. Jednocześnie z zawodami będą miały miejsce prelekcje, pokazy i konkursy związane z rozpoznawaniem gatunków ryb, zwyczajów ich zachowania i sposobów ochrony.

W trakcie zawodów ich uczestników wspierać będą członkowie Gminnego Stowarzyszenia Wędkarskiego udzielając pomocy w wędkowaniu. Dzięki sponsorom, którymi są firmy zawiązane z branżą wędkarską i nie tylko służyć będą wszelką pomocą. Dla wszystkich dzieci, które zjawią się w tym czasie nad stawami przygotowano szereg atrakcji takich jak: gry i zabawy prowadzone przez wodzirejów, zabawy na dmuchanych zjeżdżalniach, malowanie twarzy w fantazyjne wzory, dyskoteka, poczęstunki. Będą też pokazy sprzętu pożarniczego.

Zapisy chętnych do udziału w zawodach będzie można zgłaszać w sklepie wędkarskim przy ulicy Tuszyńskiej w Andrespolu , również w sklepie zoologiczno-wędkarskim ,, Delfin na terenie kompleksu handlowego byłej ceramiki lub zgłoszenia wysyłać na stronę www.marysinek.pl podając imię , nazwisko , datę urodzenia Uczestnikami zwodów mogą być tylko dzieci znajdujące się pod opieką osoby pełnoletniej . Zawody wędkarskie odbywać się będą w godzinach 9-11:30 , zbiórka zawodników godz 8:00, natomiast imprezy towarzyszące przewidziane są do godziny 17. Wstęp i udział w zawodach wędkarskich jest bezpłatny.

Całość została przygotowana przez organizatorów GSW ,,Marysinek” pod patronatem Gminy Andrespol , oraz sponsorów.

Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich chętnych do wspólnej zabawy nad stawami wędkarskimi w otoczeniu wspaniałej przyrody.

Wszystkich serdecznie zapraszamy Zarząd GSW ,,Marysinek

 

Sołectwo Zielona Góra jako jeden ze sponsorów serdecznie zaprasza wszystkich do czynnego udziału w zawodach połączonych z poszerzaniem wiedzy eekologicznej i wspólnej zabawie.