Brak zasilania i wody 6-10-2017

Awaria sieci energetycznej a w konsekwencji brak wody jest zgłoszony do zakładu energetycznego za pośrednictwem inżyniera miasta Koluszki. Rozmawiałem ze spotkaną ekipą zakładu energetycznegook godziny 12:00. Sukcesywnie usuwają kolejne punkty uszkodzeń sieci. Nikt nie jest w stanie określić pory włączenia napięcia. Stanie się to niezwłocznie gdy zostaną zlokalizowane i naprawione wszystkie uszkodzenia linii. Przypominam ze Zielona Gora jest zasilana z dwóch linii. Granicą jest skrzyżowanie ul. Głównej z Malowniczą. Woda pojawi sie po przywróceniu zasilania wsi na ul Głównej od strony Borowej do ul. Malowniczej. Na ten moment możemy tylko uzbroić sie w cierpliwość i czekać. 

W przypadku wyłączeń planowanych jest określony przewidywany czas wyłączenia. Przy usuwaniu skutków awarii spowodowanych zjawiskami natury pozostaje czekać na usunięcie uszkodzeń.  

Moja wiedza w tym zakresie nigdy nie bedzie inna niż ta którą przekazuje powyżej. Jeżeli będę wiedział o planowanych wyłączeniach natychmiast ta droga będę przekazywał komunikat o terminie i czasie planowanego wyłączenia. Oczywiście jeżeli otrzymam jakieś istotne informacje w sprawie terminu usunięcia awarii roześle ta informacje do wszystkich.